Weerly (1.0.0-beta4) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Off
ru: Выкл

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Destination
ru: Место назначения

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Hits
ru: Переходы

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Asc
ru: По возрастанию
