Weerly (1.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: On
sv: På

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Destination
sv: Mål

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Hits
sv: Träffar

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Asc
sv: Stigande
