Weerly (1.0.0-beta4) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
