Weerly (1.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Hits
af: Treffings

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
