Weerly (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: On
ar: في

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: URL
ar: العنوان URL

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Destination
ar: الوجهة

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Hits
ar: الطلبات

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي
