Weerly (1.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: On
be: На

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: URL
be: Спасылка

en: All
be: Усе

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Hits
be: Хіты

en: Apply
be: Ужыць
