Weerly (1.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Hits
bg: Посещения

en: Apply
bg: Търси
