Weerly (1.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Destination
gl: Destino

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Hits
gl: Visitas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
