Weerly (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: URL
he: כתובת URL

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Destination
he: יעד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Hits
he: כניסות

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה
