Weerly (1.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: On
ja: オン

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Off
ja: オフ

en: Published
ja: 掲載

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Destination
ja: 行き先

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Hits
ja: アクセス数

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Operations links
ja: 管理リンク

en: Asc
ja: 昇順
