Weerly (1.0.0-beta4) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: URL
uk: URL-адреса

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Hits
uk: Перегляди

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Asc
uk: Зрост
