WeeShop (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Body
ka: ტანი

en: Article
ka: სტატია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება

en: Picture
ka: სურათი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Color
ka: ფერი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Blog
ka: ბლოგი

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
