WeeShop (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Help
mn: Тусламж

en: Picture
mn: Зураг

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Color
mn: Өнгө

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Blog
mn: Блог
