WeeShop (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Body
bg: Съдържание

en: Article
bg: Статия

en: Comments
bg: Коментари

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Categories
bg: Категории

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Help
bg: Справка

en: Teaser
bg: Резюме

en: Picture
bg: Изображение

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Comment
bg: Коментар

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Color
bg: Цвят

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Blog
bg: Блог

en: Cart
bg: Количка

en: Apply
bg: Търси
