WeeShop (8.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (17 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Article
gu: લેખ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: On
gu: ચાલુ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Size
gu: માપ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Color
gu: રંગ

en: Tools
gu: સાધનો

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: About
gu: વિશે
