WeeShop (8.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (50 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Article
be: Артыкул

en: Comments
be: Каментары

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: categories
be: катэгорыі

en: Help
be: Дапамога

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Comment
be: Каментар

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Color
be: Колер

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Blog
be: Блог

en: Tools
be: Прылады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Administrator
be: Адміністратар

en: About
be: Аб

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Your virtual face or picture.
be: Ваш віртуальны твар ці здымак

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: Wide
be: Шырокі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Basic block
be: Звычайны блок

en: A basic block contains a title and a body.
be: Звычайны блок мае загаловак і тэкст

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
be: Увядзіце спіс, падзяляючы словы коскаю. На прыклад: Менск, Берасце, "Мар'іна Горка"

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Max 1300x1300
be: Максімум 1300x1300

en: Max 2600x2600
be: Максімум 2600x2600

en: Max 325x325
be: Максімум 325x325

en: Max 650x650
be: Максімум 650x650

en: Narrow
be: Вузкі
