WeeShop (8.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Body
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: Comments
ur: تبصرے

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Size
ur: حجم

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Image
ur: تصویر

en: Help
ur: مدد

en: Page
ur: صفحہ

en: Comment
ur: تبصرہ

en: Color
ur: رنگ

en: Blog
ur: بلاگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
