WeeShop (8.x-1.0-beta6) - en to gl translation catalogue (55 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Body
gl: Corpo

en: Article
gl: Artigo

en: Comments
gl: Comentarios

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Categories
gl: Categorías

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Image
gl: Imaxe

en: categories
gl: categorías

en: Help
gl: Axuda

en: Teaser
gl: Resumo

en: Picture
gl: Imaxe

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Comment
gl: Comentario

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Color
gl: Cor

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Service
gl: Servizo

en: Administrator
gl: Administrador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Chinese, Simplified
gl: Chinés, simplificado

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Wide
gl: Ancho

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Narrow
gl: Estreito
