WeeShop (8.x-1.0-beta6) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Body
kk: Мазмұны

en: Article
kk: Мақала

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Categories
kk: Категория

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Help
kk: Көмек

en: Picture
kk: Сүрет

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Comment
kk: Пікір

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Color
kk: Түс

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Chinese, Simplified
kk: Қытайша, Жеңілдетілген

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
