WeeShop (8.x-1.0-beta6) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Body
sq: Trupi

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: categories
sq: kategoritë

en: Help
sq: Ndihmë

en: Picture
sq: Fotografia

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Comment
sq: Komenti

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Color
sq: Ngjyra

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: About
sq: Informacione

en: Chinese, Simplified
sq: Kineze e thjeshtuar

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
