Weight (8.x-3.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Weight
it: Peso

en: Default
it: Predefinito

en: Your changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: Unsigned
it: Senza segno

en: Field types
it: Tipi di campo
