Weight (8.x-3.4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Weight
pl: Waga

en: Default
pl: Domyślny

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Range
pl: Zasięg

en: Unsigned
pl: Nieprzypisane

en: Field types
pl: Typy pól
