Weight (8.x-3.5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Weight
az: Çəki

en: Default
az: Susmaya görə

en: About
az: Haqqında

en: Unsigned
az: İmzasız

en: Field types
az: Sahə növləri
