Weight (8.x-3.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Weight
cs: Váha

en: Default
cs: Výchozí

en: Range
cs: Rozsah

en: About
cs: Popis

en: Unsigned
cs: Bez znaménka

en: Field types
cs: Typy polí
