Weight (8.x-3.5) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Weight
de: Gewichtung

en: Default
de: Standard

en: Your changes have been saved.
de: Die Änderungen wurden gespeichert.

en: Range
de: Bereich

en: About
de: Über

en: Unsigned
de: ohne Vorzeichen

en: Field types
de: Feldtypen

en: Weight value
de: Gewicht

en: How to use
de: Hinweise zur Benutzung
