Weight (8.x-3.5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Weight
el: Βάρος

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: About
el: Περί

en: Unsigned
el: Χωρίς πρόσημο

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
