Weight (8.x-3.5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Weight
is: Vægi

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Your changes have been saved.
is: Breytingarnar þínar hafa verið vistaðar.

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
