Weight (8.x-3.5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Weight
lt: Svoris

en: Default
lt: Numatytasis

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Range
lt: Diapazonas

en: About
lt: Apie

en: Field types
lt: Laukelių tipai
