Weight (8.x-3.6) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ja: ウェイト

en: Default
ja: デフォルト

en: Your changes have been saved.
ja: 変更は保存されました。

en: Range
ja: 範囲

en: Unsigned
ja: 符号なし

en: Field types
ja: フィールドタイプ
