Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Remove
da: Fjern

en: Name
da: Navn

en: Custom
da: Tilpasset
