Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Remove
he: הסרה

en: Name
he: שם

en: Custom
he: מותאם
