Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Value
ja: 値

en: Remove
ja: 削除

en: Name
ja: 名前

en: Custom
ja: カスタム
