Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Remove
lv: Izņemt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Custom
lv: Pielāgots
