Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Name
nl: Naam

en: Custom
nl: Aangepast
