Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Remove
pl: Usuń

en: Name
pl: Nazwa

en: Custom
pl: Własne
