Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Remove
ru: Удалить

en: Name
ru: Название

en: Custom
ru: Собственная
