Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Name
sk: Názov

en: Custom
sk: Vlastná
