Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Remove
sv: Ta bort

en: Name
sv: Namn

en: Custom
sv: Anpassad

en: Add new path
sv: Lägg till ny sökväg
