Well-Known Paths (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Name
ta: பெயர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு
