Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Remove
bg: Премахни

en: Name
bg: Име

en: Custom
bg: Персонализиран
