Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Value
am: እሴት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Name
am: ስም

en: Custom
am: ብጁ
