Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Remove
ar: حذف

en: Name
ar: الاسم

en: Custom
ar: مخصص
