Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Name
ast: Nome

en: Custom
ast: Personalizáu
