Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Remove
az: Çıxart

en: Name
az: Ad

en: Custom
az: Seçilmiş
