Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Remove
be: Выдаліць

en: Name
be: Імя

en: Custom
be: Паводле настроек
