Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Remove
bs: Ukloni

en: Name
bs: Ime

en: Custom
bs: Prilagođen
