Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Remove
ca: Elimina

en: Name
ca: Nom

en: Custom
ca: Personalitzat
