Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Remove
cy: Symud

en: Name
cy: Enw

en: Custom
cy: Addasu
