Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Value
es: Valor

en: Remove
es: Eliminar

en: Name
es: Nombre

en: Custom
es: Personalizado

en: Add new path
es: Añadir nueva ruta
