Well-Known Paths (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Remove
fa: حذف

en: Name
fa: نام

en: Custom
fa: سفارشی
